Aktualności

Medaliony dla biznesu

Ponad 50 firm z terenu naszej gminy i działających w naszej gminie zostało uhonorowanych pamiątkowymi dyplomami i medalionami z okazji jubileuszu 50-lecia powstania Gminy Stara Biała.
Uroczystość odbyła się we wtorek, 5 grudnia, w sali strażnicy OSP w Starej Białej. – Chciałbym Państwu serdecznie podziękować za współpracę. Wasze firmy mają duży wpływ na rozwój naszej gminy. Dziękuje, że jesteście Państwo na terenie Gminy Stara Biała – mówił wójt Sławomir Wawrzyński.
Przewodnicząca Rady Gminy Stara Biała, Małgorzata Lewandowska zaznaczyła, że jubileusze są okazją do podziękowań dla osób i instytucji, które przyczyniły się do rozwoju gminy. – Dziś dziękujemy Państwu. W imieniu własnym i Rady Gminy Stara Biała chciałabym Państwu pogratulować kreatywności i podziękować za ciężką pracę – mówił Małgorzata Lewandowska.
Wójt i przewodnicząca złożyli także życzenia świąteczne i noworoczne.
Pamiątkowymi medalionami z okazji jubileuszu 50-lecia powstania Gminy Stara Biała zostały uhonorowane firmy: A. Schulman Płock Sp. z o.o., Ama-Wid Service S.C., Asbud, Auto Forum Sp. z o.o., Bank Spółdzielczy Stara Biała, Bormat Sp. z o.o., Brenntag Polska Sp. z o.o., Chem-Gaz Sp. z .o.o., DERMAGLIN - HANNA IWONA KORDIASZ, Drukarnia Agpress, Elewarr Sp. z o.o. Oddział Nowe Proboszczewice, Ergis – Recycling Sp. z o.o., Himline S.C., Hotel Podkowa, JURANT Jerzy Bogucki, Krup Metale Polska Sp. z o.o., KTI Poland S.A., Modular System Sp. z o.o., Neoinvest Zamachowski, Blady Sp.j., OLAN Południe Sp. z o.o., Opoltrans Sp. z o.o., ORLEN S.A., P.B.R.U. Dźwig-Mar S.C., Passat-Stal S.A., Petro Wodkan Sp. z o.o., Polka International Sp. z o.o., PPH Polpor Sp. z o.o., PPHU Pro-Tech Tomasz Rakowiecki, Zbigniew Ziółkowski Sp. j., Premio ROLCHEM, Przedsiębiorstwo Agat S.A. Oddział Płock, Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o., PU MONTECH Mariusz Tarnachowicz, Rad-Pol Production Sp. z o.o., Scanbud Polska Sp. z o.o., Schmidt Polska Sp. z o.o., SI Bogusław Strześniewski Sp. j., Sławpol Sp. z o.o., SPAWEX Zdzisław Cielicki Sp. z o.o., Spec-Kop Ryszard Bednarski, Stel Mark Sp. z o.o., StolDREW, TBS Transport Stanisław Bronikowski, Trans-kop S.C., UTSH Bogucki, Wismar Sp. z o.o., Wodociągi Płockie Sp. z o.o., ZB-M BUDOMONT, ZHU Agromin, Złota Podkowa.
Medalionami uhonorowani zostali także Iwona Lewandowska, Beata Lipczak i Włodzimierz Żeberkiewicz.

biznes1 www

biznes2 www

biznes3 www

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2024 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies