Aktualności

Wyjątkowe zakończenie roku szkolnego

1330 młodych mieszkańców naszej gminy, w piątek, 24 czerwca, zakończyło naukę w roku szkolnym 2021/2022. Wyjątkowy charakter miała uroczystość w SP im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym. Dyrektor Małgorzata Bartos-Piątkowska oficjalnie poinformowała, że żegna się ze szkołą i odchodzi na emeryturę.
Małgorzata Bartos-Piątkowska dyrektorem szkoły w Maszewie Dużym była przez 14 lat, a w szkołach w naszej gminie pracowała przez 29 lat. – Chciałabym podziękować wójtowi i Radzie Gminy Stara Biała za współpracę i zainteresowanie szkołą, radzie pedagogicznej i pracownikom szkoły za wsparcie, rodzicom za pomoc, a uczniom za dodawanie energii i ochoty do pracy – mówiła Małgorzata Bartos-Piątkowska.
Wójt Sławomir Wawrzyński dziękował za wiele lat pracy w szkole. – Miałem nadzieję, że przekonam panią dyrektor, aby pozostała przynajmniej jeszcze rok, do końca obecnej kadencji, ale się nie udało. Wierzę jednak, że pani dyrektor będzie nadal wspierać swoją szkołę, bo żyła nią, a ja często korzystałem z jej wiedzy i doświadczenia – mówił wójt.
Małgorzata Bartos-Piątkowska funkcję dyrektora będzie pełnić jeszcze do końca sierpnia.
W SP im. Władysława Stanisława Reymonta naukę w roku szkolnym 2021/2022 zakończyło w sumie 445 uczniów, w tym 61 ośmioklasistów i 37 dzieci z oddziału przedszkolnego.
W SP w Starych Proboszczewicach ostatni dzwonek zabrzmiał dla 285 uczniów, w tym 55 to ośmioklasiści. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wyszynie naukę w szkole zakończyło 151 uczniów (25 ośmioklasistów) i 151 przedszkolaków. W SP im. Jana Pawła II w Starej Białej zakończenie świętowało w sumie 149 uczniów, w tym 17 ośmioklasistów i 23 dzieci z oddziału przedszkolnego. A w przedszkolu w Nowych Proboszczewicach zajęcia zakończyło 149 przedszkolaków.

koniec roku www

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2023 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies