Aktualności

Zawody strażaków

Drużyna OSP Brwilno triumfowała w gminnych zawodach sportowo-pożarniczych, które w niedzielę, 26 czerwca, odbyły się na stadionie Centrum Sportowego Wierzbica w Nowych Proboszczewicach. Zawody strażaków wróciły do kalendarza imprez po dwuletniej przerwie.
W Nowych Proboszczewicach w rywalizacji seniorów pojawiły się zespoły ze wszystkich ośmiu jednostek OSP w naszej gminie. Były dwa zespoły kobiece, dwie ekipy dziewcząt Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych i sześć chłopców.
Tradycyjnie rozegrane zostały dwie konkurencje, czyli sztafeta pożarnicza i tzw. bojówka. Zawodnikom bez wątpienia nie pomagała pogoda, ale mimo potwornego upały, podczas startu dawali z siebie wszystko. Przez ponad cztery godziny publiczność miała okazję obserwować rywalizację strażaków.
W rywalizacji seniorów najlepsza okazała się drużyna OSP Brwilno. I to ona będzie reprezentować we wrześniu naszą gminę na powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych. Drugie miejsce zajęła ekipa OSP Stara Biała, a trzecie zespół OSP Dziarnowo. Czwarta lokata przypadła w udziale OSP Wyszyna, piąta OSP Proboszczewice, szósta OSP Bronowo-Zalesie, siódma OSP Maszewo i ósma OSP Kamionki.
Wśród pań triumfowała drużyna z OSP Dziarnowo, przed OSP Proboszczewice.
W rywalizacji MDP wśród dziewcząt zwyciężył zespół z OSP Stara Biała, przez OSP Proboszczewice. Wśród chłopców triumfowali reprezentanci OSP Maszewo. Drugie miejsce zajął zespół z OSP Dziarnowo, trzecie z OSP Proboszczewice, czwarte z OSP Wyszyna, piąte z OSP Bronowo-Zalesie i szóste z OSP Kamionki.
Oprócz dyplomów dla każdej z drużyn i specjalnych statuetek za pierwsze miejsca, były też nagrody finansowe. Wśród panów 1000 zł za pierwsze miejsce, 800 za drugie i 700 za trzecie. WMDP wśród chłopców 800 za pierwsze 700 za drugie i 600 za trzecie, a wśród dziewcząt 700 i 600 zł. Poza tym każda z drużyn otrzymała po 500 zł za udział w zawodach.
Więcej zdjęć na facebooku Urząd Gminy Stara Biała
Na zdjęciu zwycięska drużyna z OSP Brwilno

zawody strazackie www

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2023 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies