Aktualności

Wspólne Kolędowanie w Naszej Gminie

Jak co roku zapraszamy wszystkich do wspólnego kolędowania. Tradycyjnie 6 stycznia, w święto Trzech Króli, odbędzie się specjalny koncert kolęd w wykonaniu chóru Pueri et Puellae Cantores Plocenses szerzej znanego jako chór katedralny. Oczywiście dziś to już nie jest chór czysto parafialny ale samodzielna instytucja kultury. Chór jest laureatem niezliczonych konkursów w Polsce i zagranicą. Prowadzony i dyrygowany przez panią Annę Bramską zapewni Państwu najwyższe przeżycia artystyczne. Koncert będzie miał miejsce w hali sportowej przy szkole podstawowej w Starej Białej 6 stycznia o godzinie 13.30.

I podobnie jak co roku również nasz Gminna Orkiestra Dęta pod batutą Grzegorza Dębskiego zagra dla państwa kolędy. I tak już podczas pasterki w Białej będzie można ich usłyszeć, a potem 27 grudnia (niedziela) w kościele w Maszewie Dużym na Mszy Świętej o godz. 11.00 a 3 stycznia w Starych Proboszczewicach na Mszy Świętej o godz. 11.30. Po mszy dodatkowo orkiestra zagra kilka innych utworów bożonarodzeniowych. Dlatego zachęcamy do pozostania kilka minut po tych mszach w kościele.

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2024 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies