Aktualności

Nowy numer „Naszej Gminy”

nasza gmina 3 16 2015Dostępny jest już kolejny numer Gminnego kwartalnika „Nasza Gmina”. A w nim relacje z wielu wydarzeń jakie miały miejsce ostatnimi czasy w naszej gminie i nie tylko. Dużo zdjęć z Dożynek, pikniku w Brwilnie, Dnia Edukacji Narodowej czy Peregrynacji kopii cudownego obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej w Proboszczewicach. W numerze tym są też zdjęcia wszystkich tegorocznych pierwszaków ze wszystkim naszych szkół.

W numerze tym przez omyłkę zabrakło informacji o tym kto wylosował nagrody za rozwiązanie krzyżówki z poprzedniego numeru. Rozwiązanie poprzedniej krzyżówki z NG 2(15)/2015: „Bałtyk”. Nagrody wylosowali Małgorzata Różycka (Biała) oraz Martyna Mianecka (Nowe Draganie). Zwycięzców (z dokumentem stwierdzającym tożsamość) proszę o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu do dnia 21.11.2015.

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2024 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies