Aktualności

Nowy numer Naszej Gminy

Nowy numer Naszej GminySzanowni Państwo, właśnie ukazał się kolejny (już 15) numer gminnego kwartalnika Nasza Gmina. A w nim jak zwykle dużo informacji z życia naszej gminy. Na początek relacja z oficjalnego otwarcia największej ubiegłorocznej inwestycji gminnej – Przedszkola w Nowych Proboszczewicach. A potem informacje o dwóch strażackich uroczystościach – przekazanie wozu dla oddziału w Dziarnowie oraz obchody 85-cio lecia oddziału w Kamionkach (połączonych z nadaniem sztandaru), a także relacja z zawodów sportowo pożarniczych, które miały miejsce w Maszewie Dużym.

W tym numerze znalazły się także zdjęcia wszystkich stypendystów z terenu naszej gminy, historia majora Poznańskiego - powstańca listopadowego z Brwilna. Nie mogło zabraknąć relacji ze świetnej imprezy plenerowej jaka odbyła się w Nowych Proboszczewicach – „Powitanie Lata” i ze wszystkich pikników rodzinnych organizowanych przez nasze szkoły.

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2020 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies