Aktualności

Trening z mistrzami z Orlen Wisły Płock

Uczniowie, głównie starszych klas, z naszych szkół mieli okazję wziąć udział w pokazowych treningach piłki ręcznej prowadzonych przez zawodników Orlen Wisły Płock. Te zajęcia miały zachęcić młodych mieszkańców naszej gminy do regularnych treningów, które planowane są u nas od stycznia.
Treningi odbyły się w szkołach w Starych Proboszczewicach i Starej Białej, oraz w hali w Maszewie Dużym, gdzie ćwiczyli uczniowie ze szkoły w Maszewie Dużym i Wyszny. Każde zajęcia prowadziło 4-5 zawodników Orlen Wisły Płock, jednej z najbardziej utytułowanych drużyn w historii polskiej piłki ręcznej, która ma na koncie 30 medali mistrzostw Polski.
Zajęcia rozpoczynały się od dość intensywnej rozgrzewki. Później były podstawowe zajęcia z piłki ręcznej. Uczniowie trenowali kozłowanie, podania, rzuty na bramkę. Treningi kończyły się wspólnymi zdjęciami i rozdawaniem autografów.
Zajęcia miały zachęcić uczniów szkół z naszej gminy do regularnych treningów. Te planowane są już od stycznia. Będą odbywać się we wtorki i czwartki o godz. 17.30 w hali w Maszewie Dużym. Mogą w nich wziąć udział zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Zajęcia będzie prowadził trener Bogdan Janiszewski. Pierwszy trening we wtorek, 7 stycznia.
Więcej zdjęć tutaj
Zdjęcia pochodzą ze zbiorów szkół

reczna www

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2024 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies