Aktualności

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Starej Białej z/s w Białej

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starej Białej jest instytucją kultury, której celem statutowym jest krzewienie kultury i kultury fizycznej wśród mieszkańców Gminy Stara Biała.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista/ka ds. informacji i promocji

Miejsce pracy: Biała

Główne zadania:

  1. obsługa i rozwój stron internetowych obejmująca uzupełnianie oraz tworzenie treści,
  2. tworzenie i dystrybucja kwartalnika gminnego „Nasza Gmina”,
  3. wsparcie działań w obszarze mediów społecznościowych,
  4. uczestnictwo w organizacji wydarzeń,
  5. koordynacja obowiązków informacji i promocji Gminy Stara Biała i innych instytucji gminnych,
  6. koordynacja opracowywania oraz produkcji materiałów wydawniczych i promocyjnych Gminy Stara Biała i innych instytucji gminnych.

Wymagania:

  1. wykształcenie wyższe,
  2. doświadczenie na zbliżonym stanowisku,
  3. doświadczenie w kompleksowym organizowaniu imprez kulturalnych i sportowych,
  4. umiejętność sprawnego pisania i redagowania tekstów,
  5. umiejętność obsługiwania stron internetowych i zarządzania ich treścią,
  6. praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mediów społecznościowych,
  7. wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, odpowiedzialność, samodzielność i terminowość.

Mile widziane:

  1. doświadczenie dziennikarskie,
  2. znajomość programów graficznych i edytora tekstów.

Oferujemy:

  1. zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym),
  2. szkolenia oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Prosimy o umieszczenie w treści dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli dotyczącej danych osobowych. Aplikacje bez odpowiedniej klauzuli nie mogą być rozpatrywane w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przeprowadzanego przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starej Białej zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych).

Polecamy

  • Portal odpadowy ZGRP
  • Internetowa Telewizja Regionalna
  • Powiat Płocki
  • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
  • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
  • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
  • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
  • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
  • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
  • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
  • Związek Gmin Regionu Płockiego
  • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
  • Monitor Polski
  • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
  • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
  • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
  • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
  • Główny Urząd Statystyczny
  • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
  • Rzecznik Praw Obywatelskich
  • Powiatowa Sieć Dialogu
  • e-Deklaracje
© 2024 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.