Aktualności

Nasz koncert wygrywa

Koncert „Wieczór w kinie II – SuperHeros” wygrał w 17. edycji plebiscytu „Z Tumskiego Wzgórza – Wydarzenie Roku 2023” organizowanego przez „Tygodnik Płocki”. Uroczysta gala podsumowująca plebiscyt odbyła się w piątek, 10 maja w Muzeum Mazowieckim w Płocku.
Nasz koncert tryumfował w kategorii „Na Mazowszu Płockim”. Sukces jest tym większy, że ta kategoria – jedna z czterech w plebiscycie – była najliczniejsza. Nominowanych do wygranej było bowiem, aż 15 wydarzeń. „SuperHeros” okazał się super w głosowaniu czytelników Tygodnika Płockiego.
Przypomnijmy, że podczas koncertu, który odbył się w hali w Maszewie Dużym, na scenie swoje umiejętności zaprezentowała blisko setka młodych muzyków z Gminnej Orkiestry Dętej w Starej Białej, Gminnej Orkiestry Dętej w Staroźrebach, Orkiestr Dętej Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku. Oprócz atrakcji muzycznych swoje umiejętności zaprezentowali młodzi adepci tańca z zespołu tanecznego Tulip z Maszewa Dużego.
Organizatorem koncertu był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu. I to właśnie jego dyrektor, Roland Bury, był nominowany za to wydarzenie. W imieniu dyrektora nominację i nagrodę dla zwycięzcy odebrał wójt Sławomir Wawrzyński. – Bardzo dziękuję wszystkim, którzy oddali głosy na nasz koncert. Nasza Gminna Orkiestra Dęta to najlepsza orkiestra w powiecie płockim i jedna z najlepszych na całym Mazowszu. Jest wizytówką naszej gminy. Na ten sukces zapracowali wszyscy muzycy oraz kapelmistrz Grzegorz Dębski – mówił wójt.
Wójt odebrał także nominację za budowę nowego budynku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wyszynie, bo to wydarzenie także znalazło się w gronie 15 nominowanych do nagrody.

gala tp www

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2024 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies