Aktualności

Złote druhny

Świetnie spisały się drużyny, reprezentujące jednostki OSP z naszej gminy, na powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych. Na cztery kategorie rozegrane podczas zawodów nasze ekipy triumfowały w dwóch.
XII powiatowe zawody sportowo-pożarnicze odbyły się w Nowym Duninowie. Wystartowały w nich zespoły, które triumfowały na zawodach gminnych.
Doskonale w Nowym Duninowie spisały się nasze reprezentacje kobiece. W gronie pięciu drużyn kobiecych najlepiej wypadł zespół z OSP Dziarnowo. Dla tej jednostki to ogromny sukces, bo po raz pierwszy zespół z OSP Dziarnowo startował na zawodach powiatowych i od razu wywalczył pierwsze miejsce oraz awans do zawodów strefowych.
Na najwyższym stopniu podium stanęły też dziewczęta z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Stara Biała. W obydwu konkurencjach, czyli w sztafecie pożarniczej oraz w tzw. „bojówce”, młode druhny były bezkonkurencyjne. Z uśmiechem na twarzach pokonywały przeszkody, a przy okazji dobrze się bawiły. Trenerami drużyny byli druhowie OSP Stara Biała - Paweł Załęski i Zbigniew Chęciński.
Dobrze wypadła też ekipa OSP Brwilno, która reprezentowała naszą gminę w kategorii seniorów. W gronie 15 zespołów drużyna OSP Brwilno zakończyła zawody na szóstym miejscu. Na szóstym miejscu rywalizację zakończyli również chłopcy z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Maszewo.
Druhnom i druhom serdecznie gratulujemy sukcesów i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej gminy.
Zdjęcia ze zbiorów Starostwa Powiatowego w Płocku i OSP Dziarnowo.

zawody powiat www

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2023 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies