Aktualności

Rozdajemy bilety na koncert charytatywny

Urząd Gminy Stara Biała zakupił i chce rozdać 25 biletów na koncert charytatywny „Maksymalnie dla Weroniki”, z którego dochód przeznaczony jest na leczenie małej mieszkanki naszej gminy, czteroletniej Weroniki Kaliwody z Nowych Proboszczewic. Mieszkańców naszej gminy, zainteresowanych BEZPŁATNYMI biletami, prosimy o kontakt pod nr tel. 24 364 45 61.
Koncert „Maksymalnie dla Weroniki” odbędzie się, w niedzielę, 2 października, w Państwowej Szkole Muzycznej w Płocku. Początek o godz. 18.00. Wystąpią pianista Maksym Krzemiński z kwartetem smyczkowym, w koncercie muzyki filmowej oraz Krzysztof Prusik, zwycięzca 3. edycji The Voice Senior. Koncert poprowadzi Michał Stańczak.
Urząd Gminy Stara Biała ma do rozdania 25 biletów na ten koncert. Osoby zainteresowane biletami mogą dzwonić pod nr tel. 24 364 45 61 (poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek w godz. 7.00-15.00, środa w godz. 8.00-16.00).
Czteroletnia Weronika Kaliwoda z Nowych Proboszczewic cierpi na hipoplazję móżdżku. Zaraz po przyjściu na świat trafiła do inkubatora. Pierwsze badania wykazały uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego oraz genetyczny zespół Moebiusa. Choroba oznaczała brak niektórych nerwów twarzowych, co uniemożliwiało karmienie. W ciężkim stanie Weronikę przeniesiono na oddział patologii dziecięcej. Wczesne dzieciństwo Weroniki to przede wszystkim szpitale, leczenie i rehabilitacja. Kolejne miesiące przynosiły złe wiadomości ponieważ u dziecka zdiagnozowano dodatkowo czterokończynowe porażenie mózgowe, silne napięcia mięśniowe, epilepsję, głęboki niedosłuch, niedowidzenie, a w ostatnim czasie również zwichnięcie bioderek. Dziewczynka potrzebuje kompleksowej terapii, zawierającej cały konglomerat działań: ciągłej rehabilitacji oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Systematyczność terapii jest kluczowa. Wiąże się to z kosztami, które nigdy nie maleją.
Wszystkich, którzy chcą pomóc Weronice, zapraszamy po bilety!!!

weronika koncert www

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2022 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies