Aktualności

Korekty w rozkładach jazdy autobusów

Od 1 czerwca nastąpią korekty w kursowaniu autobusów na terenie naszej gminy. Jak tłumaczy Komunikacja Miejska zmiany są spowodowane rezygnacją gminy Brudzeń Duży z usług KM.
Przypomnijmy, że dotychczas linie 102 i 103 końcowe przystanki miały w gminie Brudzeń Duży. Podobnie było w przypadku niektórych kursów linii 105. W momencie, gdy gmina Brudzeń Duży  zrezygnowała z płockich „czerwoniaków”, końcowe przystanki znalazły się w naszej gminie. W przypadku linii 102 będzie to przystanek Kobierniki-Wierzbica. Natomiast trasa linii 103 nie zmieni się na terenie naszej gminy. Autobus pojedzie do Sikorza, zawróci na rondzie i wróci na teren naszej gminy.
Z informacji przekazanej przez KM wynika, że zachowana została ta sama liczba kursów.
„Na linii 102 i 103 nastąpiły przesunięcia czasowe wynikające ze skrócenia trasy. Zachowane zostały godziny poranne i popołudniowe do i z Płocka, z jednoczesną korektą godzin w kierunkach mniej popularnych co też wynika ze skrócenia tras. Na linii 102 uwzględniono godziny dowozu do zakładów pracy na ul. Zglenickiego. Dokonana została drobna korekta godzin linii 100 i 101. Korekty dokonano na wspólnym odcinku linii 103 i 104. Po południu linie te będą wykonywały kursy z Płocka co 30 minut. Dotychczasowe kursy zjazdowe i dojazdowe na linii 105 do Murzynowa będą teraz wykonywane jako kursy linii 102” – przekazała Urzędowi Gminy Komunikacja Miejska.
Ze szczegółowymi rozkładami można zapoznać się na stronie www.kmplock.eu/rozklady/

autobus www

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2022 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies