Aktualności

STARA BIAŁA ZNÓW ZWYCIĘSKA !

W dniach 7-8 czerwca odbyły się już po jedenasty Mistrzostwa Mazowsza Samorządów Mazovia Cup 2018. Reprezentacja naszej Gminy okazała się po raz trzeci w historii najlepsza zwyciężając całe zawody. Po emocjonującym finale, który rozstrzygnął się w rzutach karnych pokonaliśmy reprezentację Węgrowa. Dodatkowo nasz bramkarz Adam Nowak zdobył puchar dla najlepszego bramkarza turnieju. Bardzo dobrze zaprezentował się także nasz napastnik Arkadiusz Majchrzak, który strzelił aż 6 bramek podczas turnieju. Wójt Gminy Stara Biała Sławomir Wawrzyński, który również był zawodnikiem w tej drużynie serdecznie dziękuje wszystkim zawodnikom naszej drużyny za sportową postawę, walkę do ostatniej minuty i godne reprezentowanie naszej Gminy. W skład drużyny wchodzili: Łukasz Matlęga, Rajmund Koperek, Arkadiusz Majchrzak, Adam Nowak, Jakub Woliński, Arkadiusz Kopaczewski, Michał Muszyński, Jarosław Machowski, Łukasz Sochalewski, Mariusz Kalinowski, Sławomir Wawrzyński. Gratulujemy !

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2020 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies