Aktualności
Uroczyste wręczenie stypendiów
- 05/02/2018
- Renata Kikolska
Uroczyste wręczenie stypendiów za wysokie wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe w Szkole Podstawowej w Starych Proboszczewicach
Lista uczniów klas gimnazjalnych w Szkole Podstawowej w Starych Proboszczewicach, którym przyznano stypendium za wyniki w nauce w I semestrze roku szkolnego 2017/2018
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
1. |
Przybyliński Adam |
IIc |
2. |
Wójcik Jakub |
IIc |
3. |
Jarzyńska Agnieszka |
IIIa |
4. |
Gołębiewska Zuzanna |
IIIb |
5. |
Lisowska Natalia |
IIIb |
6. |
Skrzypek Piotr |
IIIb |
Lista uczniów klas gimnazjalnych w Szkole Podstawowej w Starych Proboszczewicach, którym przyznano stypendium za osiągnięcia sportowe w I semestrze roku szkolnego 2017/2018
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
1. |
Laskowska Natalia |
IIc |
2. |
Wójcik Jakub |
IIc |
3. |
Seroka Filip |
IIc |
4. |
Budnicka Zuzanna |
IIIb |
5. |
Jarzębowski Mateusz |
IIIb |
6. |
Kajkowski Jakub |
IIIb |
7. |
Wojszkun Kacper |
IIIb |
Lista uczniów Szkoły Podstawowej w Starych Proboszczewicach, którym przyznano stypendium za osiągnięcia sportowe w I semestrze roku szkolnego 2017/2018
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
1. |
Bukowska Malwina |
5b |
2. |
Kikolska Maja |
5b |
3. |
Lewandowska Klaudia |
6b |
4. |
Linowska Rozalia |
7b |
Lista uczniów Szkoły Podstawowej w Starych Proboszczewicach, którym przyznano stypendium za wyniki w nauce w I semestrze roku szkolnego 2017/2018
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
1. |
Kudła Izabela |
4a |
2. |
Wąsowska Wiktoria |
4a |
3. |
Jędrzejczyk Julia |
4b |
4. |
Kosiba Jakub |
4b |
5. |
Bartnicka Natalia |
4c |
6. |
Dybaś Natalia |
5a |
7. |
Przybysz Natalia |
5a |
8. |
Strześniewska Wiktoria |
5a |
9. |
Kikolska Maja |
5b |
10. |
Bukowska Malwina |
5b |
11. |
Strześniewska Zuzanna |
5b |
12. |
Grabska Julia |
5b |
13. |
Szmytkowski Miłosz |
5b |
14. |
Wysocka Oliwia |
5b |
15. |
Białaszewska Julia |
6b |
16. |
Paczkowska Wiktoria |
6b |
17. |
Lewandowska Klaudia |
6b |
18. |
Klonowski Wiktor |
7a |
19. |
Świetlik Maria |
7b |
Lista najlepszych uczniów klas 2-3 Szkoły Podstawowej w Starych Proboszczewicach
- Gorsiak Kacper IIa
- Jarzyński Miłosz IIa
- Kajkowska Dominika IIa
- Kamińska Kornelia IIa
- Białaszewska Oliwia IIIa
- Białaszewski Michał IIIa
- Jarzyńska Wiktoria IIIa
- Kacperski Wiktor IIIa
- Kokosza Anna IIIa
- Lisowska Maja IIIa
- Maruszewska Anna Maria IIIa
- Nowakowski Szymon Rafał IIIa
- Rosińska Zuzanna IIIa
- Siecińska Roksana IIIa
- Zajączkowska Maja IIIa
- Zębrzycka Nadia IIIa
- Baranowska Zuzanna IIIb
- Białaszewska Anna IIIb
- Gorsiak Natalia IIIb
- Kajkowska Nikola IIIb
- Sielski Eryk IIIb
- Sobolewska Dominika IIIb
- Sobolewski Maciej IIIb
Uczniowie ze szkoły podstawowej, którzy osiągnęli wyróżniające wyniki w nauce oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie.
- Gorsiak Oliwia IVa
- Kikolski Adam IVa
- Ners Zuzanna IVa
- Jędrzejczyk Justyna IV b
- Markowski Jakub IV b
- Jabłońska Malwina IVc
- Koziński Krzysztof IVc
- Pawlicka Patrycja IVc
- Pudlarz Emilia VI b
- Woźniak Natalia VI b
- Burczyńska Magdalena VII a
- Żółtowska Oliwia VII a
- Jędrzejczyk Aleksandra VIIb
- Kikolski Maciej – VII b
Uczniowie klas gimnazjalnych, którzy osiągnęli wyróżniające wyniki w nauce oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie.
- Jaworski Piotr IIa
- Jeziórska Nina IIa
- Bielicka Weronika IIIa
- Nowak Marta IIIa
Uczniowie, którzy osiągnęli wyróżniające wyniki w sporcie
kl.IVb
- Bartłomiej Budnicki
kl. Vb
- Jakub Kacperski
- Klaudia Strześniewska
- Justyna Kalinowska
- Oliwia Wysocka
- Julia Grabska
- Zuzanna Strześniewska
kl. VIb
- Kacper Bentlejewski
- Monika Borucka
- Mateusz Dudkiewicz
- Jakub Kopczyński
- Filip Matczak
- Natalia Nowak
- Patryk Nowak
kl. VIIb
- Szymon Budnicki
- Maria Świetlik
- Alicja Rzepecka
- Natalia Gonczaryk
- Aleksandra Jędrzejczyk
- Magdalena Cichecka
kl. IIc gimnazjum
- Adrian Grudziński
- Jakub Portalski
- Dawid Dudkiewicz
- Jakub Zawadzki
kl. IIb gimnazjum
- Wiktor Szpiek
kl. IIIb gimnazjum
- Zuzanna Gołębiewska
- Natalia Lisowska
- Michał Gorczyca
- Andrzej Jaworski
- Alan Olwert