Aktualności

Uroczyste wręczenie stypendiów

Uroczyste wręczenie stypendiów za wysokie wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe w Szkole Podstawowej w Starych Proboszczewicach

Lista uczniów klas gimnazjalnych w Szkole Podstawowej w Starych Proboszczewicach, którym przyznano stypendium za wyniki w nauce w I semestrze roku szkolnego 2017/2018

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

1.

Przybyliński Adam

IIc

2.

Wójcik Jakub

IIc

3.

Jarzyńska Agnieszka

IIIa

4.

Gołębiewska Zuzanna

IIIb

5.

Lisowska Natalia

IIIb

6.

Skrzypek Piotr

IIIb


Lista uczniów klas gimnazjalnych w Szkole Podstawowej w Starych Proboszczewicach, którym przyznano stypendium za osiągnięcia sportowe w I semestrze roku szkolnego 2017/2018

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

1.

Laskowska Natalia

IIc

2.

Wójcik Jakub

IIc

3.

Seroka Filip

IIc

4.

Budnicka Zuzanna

IIIb

5.

Jarzębowski Mateusz

IIIb

6.

Kajkowski Jakub

IIIb

7.

Wojszkun Kacper

IIIb


Lista uczniów Szkoły Podstawowej w Starych Proboszczewicach, którym przyznano stypendium za osiągnięcia sportowe w I semestrze roku szkolnego 2017/2018

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

1.

Bukowska Malwina

5b

2.

Kikolska Maja

5b

3.

Lewandowska Klaudia

6b

4.

Linowska Rozalia

7b


Lista uczniów Szkoły Podstawowej w Starych Proboszczewicach, którym przyznano stypendium za wyniki w nauce w I semestrze roku szkolnego 2017/2018

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

1.

Kudła Izabela

4a

2.

Wąsowska Wiktoria

4a

3.

Jędrzejczyk Julia

4b

4.

Kosiba Jakub

4b

5.

Bartnicka Natalia

4c

6.

Dybaś Natalia

5a

7.

Przybysz Natalia

5a

8.

Strześniewska Wiktoria

5a

9.

Kikolska Maja

5b

10.

Bukowska Malwina

5b

11.

Strześniewska Zuzanna

5b

12.

Grabska Julia

5b

13.

Szmytkowski Miłosz

5b

14.

Wysocka Oliwia

5b

15.

Białaszewska Julia

6b

16.

Paczkowska Wiktoria

6b

17.

Lewandowska Klaudia

6b

18.

Klonowski Wiktor

7a

19.

Świetlik Maria

7b


Lista najlepszych uczniów klas 2-3 Szkoły Podstawowej w Starych Proboszczewicach

  1. Gorsiak Kacper IIa
  2. Jarzyński Miłosz IIa
  3. Kajkowska Dominika IIa
  4. Kamińska Kornelia IIa
  5. Białaszewska Oliwia IIIa
  6. Białaszewski Michał IIIa
  7. Jarzyńska Wiktoria IIIa
  8. Kacperski Wiktor IIIa
  9. Kokosza Anna IIIa
  10. Lisowska Maja IIIa
  11. Maruszewska Anna Maria IIIa
  12. Nowakowski Szymon Rafał IIIa
  13. Rosińska Zuzanna IIIa
  14. Siecińska Roksana IIIa
  15. Zajączkowska Maja IIIa
  16. Zębrzycka Nadia IIIa
  17. Baranowska Zuzanna IIIb
  18. Białaszewska Anna IIIb
  19. Gorsiak Natalia IIIb
  20. Kajkowska Nikola IIIb
  21. Sielski Eryk IIIb
  22. Sobolewska Dominika IIIb
  23. Sobolewski Maciej IIIb

Uczniowie ze szkoły podstawowej, którzy osiągnęli wyróżniające wyniki w nauce oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie.

  1. Gorsiak Oliwia IVa
  2. Kikolski Adam IVa
  3. Ners Zuzanna IVa
  4. Jędrzejczyk Justyna IV b
  5. Markowski Jakub IV b
  6. Jabłońska Malwina IVc
  7. Koziński Krzysztof IVc
  8. Pawlicka Patrycja IVc
  9. Pudlarz Emilia VI b
  10. Woźniak Natalia VI b
  11. Burczyńska Magdalena VII a
  12. Żółtowska Oliwia VII a
  13. Jędrzejczyk Aleksandra VIIb
  14. Kikolski Maciej – VII b

Uczniowie klas gimnazjalnych, którzy osiągnęli wyróżniające wyniki w nauce oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie.

  1. Jaworski Piotr IIa
  2. Jeziórska Nina IIa
  3. Bielicka Weronika IIIa
  4. Nowak Marta IIIa

Uczniowie, którzy osiągnęli wyróżniające wyniki w sporcie

kl.IVb

  1. Bartłomiej Budnicki

kl. Vb

  1. Jakub Kacperski
  2. Klaudia Strześniewska
  3. Justyna Kalinowska
  4. Oliwia Wysocka
  5. Julia Grabska
  6. Zuzanna Strześniewska

kl. VIb

  1. Kacper Bentlejewski
  2. Monika Borucka
  3. Mateusz Dudkiewicz
  4. Jakub Kopczyński
  5. Filip Matczak
  6. Natalia Nowak
  7. Patryk Nowak

kl. VIIb

  1. Szymon Budnicki
  2. Maria Świetlik
  3. Alicja Rzepecka
  4. Natalia Gonczaryk
  5. Aleksandra Jędrzejczyk
  6. Magdalena Cichecka

kl. IIc gimnazjum

  1. Adrian Grudziński
  2. Jakub Portalski
  3. Dawid Dudkiewicz
  4. Jakub Zawadzki

kl. IIb gimnazjum

  1. Wiktor Szpiek

kl. IIIb gimnazjum

  1. Zuzanna Gołębiewska
  2. Natalia Lisowska
  3. Michał Gorczyca
  4. Andrzej Jaworski
  5. Alan Olwert

Polecamy

  • Portal odpadowy ZGRP
  • Internetowa Telewizja Regionalna
  • Powiat Płocki
  • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
  • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
  • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
  • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
  • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
  • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
  • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
  • Związek Gmin Regionu Płockiego
  • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
  • Monitor Polski
  • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
  • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
  • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
  • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
  • Główny Urząd Statystyczny
  • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
  • Rzecznik Praw Obywatelskich
  • Powiatowa Sieć Dialogu
  • e-Deklaracje
© 2018 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies